Upratovanie po stavbe v obchodnom centre Bratislava

Postavebné upratovacie práce na jednej z obchodných jednotiek obchodnej siete v obchodnom centre v Bratislave – pri tejto zákazke sme nášmu zákazníkovi zaisťovali upratovacie práce po stavbe. Prácu sme uskutočnili v dňoch 27. do 30. augusta 2013. Celkový čas strávený na akcii bol 49 hodín. Na tejto zákazke sa striedali štyria naši zamestnanci. Spotrebované boli 3 l čistiacej chémie a 0,5 l technického liehu.

Upratovanie po stavbe v tomto obchode v OC Bratislava sa v tomto prípade týkalo činností ako: umývanie a čistenie výloh, umývanie a čistenie stien v kabínkach, čistenie zrdadiel a spodných líšť, čistenie mreží, oprašovanie svetiel, umývanie stolov a prenášanie nábytku. Súčasťou tejto zákazky pre uvedeného zákazníka v obchodnom centre Bratislava bolo aj zaistenie čistenia zázemia a hrubé očistenie vonkajšej dlažby.

Na umývanie a čistenie presklenných plôch výkladov Bratislava sme využili tzv. trik suchého leštenia. Tento trik spočíva v tom, že na konečné vyleštenie sklenenj plochy nepoužívame žiadne leštiace prípravky a tým je zaručené, že na ploche nebude ani v budúcnosti vidieť žiadne ťahy a kruhy po leštení.

Dokonale realizované strojové vyčistenie podlahy v tomto obchode v obchodnom centre Bratislava sme zaistili pomocou kotúčového stroja, ktorý používame aj pre strojové čistenie kobercov a čalúnenia, veľmi účinné a kvalitné čistiacej chémie a záverom bol povrch podrobený pôsobeniu vysoko účinného vysávača, ktorý dokáže podlahu a koberce dôkladne zbaviť všetkých uvoľnených nečistôt a vlhkosti. Problémom akcie bolo prenášanie veľkého množstva nábytku, čo zabralo pomerne dosť času. Okrem toho by sme akcie celkovo hodnotili ako úspešnú. Postavebné nečistoty sa nám podarilo odstrániť.

Pre viac informácii kliknite SEM.