Umývanie okien vo výške a voskovanie podláh Bratislava

Zákazka umývanie okien Bratislava a strojové čistenie a voskovanie (fluatácia) podláh Bratislava – išlo o zabezpečenie umývania okien na ploche 228 m2 a pri strojovom čistení podláh sa jednalo o plochu 650 m2. Zákazka bola vykonaná 5. augusta pomocou piatich pracovníkov a trvala 13 hodín.

Pre kvalitne realizované umývanie okien Bratislava sme využili tzv. trik suchého leštenia. Pri takto realizovanom leštení nepoužívame žiadne špecializované leštiace prostriedky, nakoľko tieto zanechávajú viditeľné stopy po leštení. Suchá bavlnená plienka je na leštenie presklenných plôch najideálnejšia. Tento jednoduchý postup je zárukou, že na oknách nebudú ani po čase viditeľné kruhy a ťahy po leštení.

Čistenie a voskovanie podláh Bratislava bolo realizované strojovou metódou s použitím kotúčového stroja. Podlahu sme najskôr kvalitne vydrhli za použitia veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôklade vykefovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt a vlhkosti vysoko výkonným vysavačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným prístrojom, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento jednokotúčový stroj má prítlak na kotúč o veľkosti 45 cm 50 kg a využívame ho na čistenie dlažby, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových podláh, liatych podlách alebo kameninových podláh. Po strojovom vyčistení podláh vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzerovvať nanesením priemyslového polyméru – navoskovanie podlahy. V tomto prípade si zákazník nechal nami podlahu navoskovať a zaistili sme pre neho aj fluatáciu jeho podlahy. Na podlahu dávame spravidla pololesklý alebo matný vosk. Výhodou tohto polyméru je, že na podlahách sú stopy menej viditeľné, má mierny protisklz a predovšetkým sa vďaka tomu podlaha jednoduchšie udržuje. Ďalšou veľkou výhodou nanesenia polyméru na podlahu je tá, že veľmi výrazne predĺži životnosť Vašich podláh. Táto zákazka bola realizovaná so 100% úspešnosťou.

Pre viac informácii kliknite SEM.