Strojové čistenie tvrdých podláh od 1,00 €/ m2
Ochrana podláh ochrannou samoleštiacou emulziou – fluatácia od 2,00 €/ m2

 

Strojové čistenie, voskovanie podláh

voskovanie podláhDokonale vyčistiť podlahy rôzneho typu nie je vôbec jednoduché. Nám sa osvedčilo strojové čistenie podláh. Pri čistení používame najmodernejší jednokotúčový stroj, ktorého prítlak a rotačné kefy zabezpečia, že z podlahy sa odstránia aj hlboko vsiaknuté nečistoty, ktoré by sa klasickým umytím podlahy nedali odstrániť. Tento kotúčový stroj váži viac ako 40 kg, a práve táto váha vytvára potrebný tlak na pady a tým pádom je možné podlahu dokonale vyčistiť. Tieto pady sa dajú vymeniť podľa potreby a v závislosti od druhu podlahy. Ak ale ani tento tlak nie je dostačujúci, možno váhu kotúčového stroja ešte zvýšiť a to pridaním závaží, ktoré môžu mať hmotnosť od 10 do 15 kg. Ďalším dôležitým prvkom pri umývaní podláh je aj použitie tej správnej chémie. Na základe našej dlhoročnej skúsenosti s čistením podláh vieme presne povedať, na akú podlahu je vhodná aká chémia. Aby sme si však boli úplne istí, zakaždým na malom kúsku podlahy vyskúšame viacero chémii. Vždy začíname od tej najslabšej, pretože chceme použiť vždy čo najmenej agresívnu chémiu, ale zároveň zaručiť dokonalé vyčistenie, čiže účinnosť chémie. Po tom, ako si takto overíme že používame ideálnu chémiu je podlaha vykefovaná a vydrhnutá kotúčovým strojom. Na chémiu sa naviažu nečistoty a to aj zo štruktúry podlahy. Všetka uvoľnená nečistota je následne vysatá vysoko výkonným 3- motorovým priemyselným vysávačom s výkonom 2400 W. Na vysávanie používame vždy hadicu s úzkou štrbinou, aby sme výkon ešte zvýraznili. Po vysatí je podlaha zároveň aj vysušená.

Celkom na záver podlahu pretrieme ešte ručne čistou vodu, aby sme neutralizovali prípadné zbytky chemického roztoku. Ako doplnok odporúčame naniesť na podlahu po takomto vyčistení ochrannú samoleštiacu emulziu – fluatáciu. Tento priemyselný polymérový vosk zaručí, že podlaha bude chránená po dlhý čas a bude uľahčená jej následná údržba. Tento vosk je možné naniesť v dvoch variantoch a to ako matný alebo lesklý. Podlaha vyzerá po ošetrení novšie a má vynovený vzhľad.

Naša spoločnosť sa upratovacím službám venuje už viac ako 20 rokov a za ten čas sme rozšírili našu pôsobnosť z Českej republike aj na Slovensko, kde pôsobíme na celom území, ďalej do Rakúska a Nemecka. Vďaka našej flexibilite sme schopní vám pripraviť komplexnú cenovú ponuku už pár hodín po obdržaní dopytu. Zákazky strojového umývania a čistenia podláh vykonávajú len naši kmeňoví zamestnanci, ktorí majú bohaté skúsenosti s touto činnosťou.
Nerobí nám problém vyčistiť ani väčšie plochy a to aj v buď skorých ranných alebo neskorých večerných hodinách. Týmto vychádzame čo najviac v ústrety našim zákazníkom, pretože ich spokojnosť je pre nás prvoradá. Podlahy umývame najčastejšie pre spoločnosti, ale aj jednotlivé prevádzky v obchodných centrách, no nerobí nám problém prísť aj priamo k vám domov a vyčistiť podlahu u vás doma.