Servisné umytie výkladov od 0,50 €/ m2
Čistenie veľkých presklených plôch od 1,00 €/ m2

 
Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o. pôsobí v oblasti upratovacích služieb už viac ako 20 rokov. Za tento čas sme rozšírili našu pôsobnosť z českého trhu aj na slovenský, rakúsky a nemecký. Našou hlavnou doménou v oblasti upratovacích služieb je od začiatku umývanie a čistenie okien, výkladov, presklených plôch nie len ľahko prístupných zo zeme, ale nie je pre nás problém umyť veľké plochy aj vo výškach. Špecializujeme sa hlavne na servisné umývanie výkladov v obchodných centrách. Ponúkame viacero cyklov, takže umývanie si môže zákazník úplne prispôsobiť svojim potrebám. Servisné cykly sú nasledovné: 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×90, 1×180 dní alebo nepravidelne. Za nepravidelné umývanie považujeme také umývanie, ktoré sa nerealizuje častejšie ako 1x za pol roka. Do takýchto umývaní spadá aj umývanie okien, výkladov a presklených plôch po rekonštrukcii alebo stavebných prácach, či pred prvým otvorením prevádzky.

Umývanie okien a výkladov

Máme celú radu verných a spokojných zákazníkov s našimi službami a to aj preto, že naši zamestnanci sú pravidelne zaškolovaní a kontrolovaní. Nikdy nepoužívame zamestnancov z personálnych agentúr, pretože tí by nevykonali prácu tak precízne.

umývanie okienNaši pracovníci používajú na vyleštenie okien len 100 % bavlnené plienky a žiadne leštiace prostriedky. Leštiace prostriedky totižto nechávajú na povrchu skla povlak, na ktorý sa v krátkom čase prichytia nečistoty a okno sa takto rýchlejšie zašpiní. Pri našom spôsobe leštenia tento povlak nevznikne a preto okná ostanú dlhšie čisté. K čisteniu patria prirodzene aj žalúzie, rámy a parapety. Ak sa na oknách nachádzajú reklamné polepy a zákazník si ich želá odstrániť, použijeme špeciálne korundové žiletky presne určené na takéto odstránenie. Zaručia nám to, že polep bude odstránený aj s lepidlom, ktoré neostane na skle a umožní nám odstrániť polepy tak, aby sa nepoškodilo sklo.
Na takto umyté okná odporúčame naniesť ešte špeciálnu hydrofóbnu impregnáciu. Ide o špeciálnu dlhotrvajúcu ochranu okien. Funguje na princípe nanovrstvy, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale nedovoľuje nečistotám sa usadiť na povrchu skla. Najlepšie je to vidieť keď prší alebo tečie voda na sklo. Kvapky stekajú z takto ošetreného skla bez toho, aby po sebe zanechávali stopy. Práve tieto zaschnuté stopy po vode znečisťujú okná. Táto nanovrstva taktiež chráni pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia, hmyzom a hrdzou.

Okná sa ale nie vždy nachádzajú na takých miestach, aby sa dali pohodlne umyť zo zeme. Na okná, ktoré sa nachádzajú vo výškach alebo na ťažko dostupných miestach používame rebríky, vysokozdvižnú techniku alebo tím certifikovaných horolezcov, ktorí sú preškolení podľa platných vyhlášok. Títo horolezci vyčistia dokonale vaše okná aj na ťažko dostupných miestach.

Okná umývame nie len v jednotlivých prevádzkach obchodných centier, ale aj v kanceláriách, ale aj u vás doma v byte alebo dome. Časy nepravidelných umývaní ale pri umývaní v pravidelných cykloch si zákazník vyberá podľa svojich možností. Sme natoľko flexibilní, že vaše okná môžeme umyť aj po alebo pred otváracími hodinami, aby nebol narušený chod prevádzky alebo firmy.