Tryskanie priemyselných podláh - Brúsenie podláhPre mnohých to zrejme nebude celkom nová informácia, pretože dobrý chýr sa šíri sám a obdivuhodne rýchlo. Pre tých ostatných zrejme pôjde o zaujímavú inšpiráciu a novú možnosť spojenú so svetom upratovacích a čistiacich prác. Čistenie podláh Bratislava.

Našu spoločnosť A SERVIS LIPKA dnes môžeme celkom nepochybne zaradiť k špičke v oblasti upratovacích a čistiacich firiem. A neplatí to len pre Českú repbuliku, naše služby poskytujeme i na Slovensku, v Rakúsku a Nemecku. Navyše, trh posledných dvoch menovaných krajín je z pohľadu konkurencie maximálne náročný, ale i napriek tomu sa k nám zákazníci radi a opakovane vracajú.Priemyselné podlahy, liate podlahy

Firma A SERVIS LIPKA sa už dlhodobo, presnejšie viac ako dvadsať rokov, venuje čisteniu a ošetrovaniu rôznych povrchov. Pomocou metódy čistenia kotúčovým strojom likvidujeme fľaky a škvrny z nábytkového čalúnenia alebo kobercov. Zároveň však ponúkame aj čistiace práce na oknách, fasádach a mnohých druhoch podláh a dlážok.

V našom portfóliu…

Priemyselné čistenie podláhV našom portfóliu tak možu klienti nájsť profesionálne čistenie rôznych druhov dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich alebo liatych podláh, betónových i kameninových povrchov. Početní zákazníci na službách firmy oceňovali predovšetkým ústretový prístup, vysokú kvalitu odvedenej práce a precíznosť všetkých realizovaných krokov.

Našou primárnou firemnou filozofiou bola a ostáva maximálna otvorenosť a ochota pomáhať. Sme pozitívne naklonení každej objednávke, prosbe a želaniu klienta, pričom pre nás nehrá rolu veľkosť ani náročnosť konkrétnej zakázky, skôr naopak. Prácu pre zákazníka vnímame ako výzvu, prekonať problémy alebo nečakané ťažkosti – na jednej aj druhej strane.Priemyselné upratovanie a čistenie podláh

V súčasnosti spoločnosť čistenie podláh Bratislava svojim stálym i novým klientom ponúka a následne realizuje celé spektrum upratovacích činností. Od prvého dňa našej existenice sme si boli vedomí, že pohyb a vývoj nemožno zastaviť, a tak sa mu snažíme ísť neustále naproti, pochopiť ho a vyťažiť z neho pre našu prácu vždy niečo nové a inšpiratívne.

Firma skrátka nestála a nikdy nestojí na mieste. Nečaká, kým špičkové technológie prídu k nám, ale ich akívne a sama vyhľadáva a študuje. Každý z jej zamestnancov chápe nevyhnutnosť kontinuálneho vzdelávania pri osvojovaní si moderných trendov, a tak v spoločnosti A SERVIS LIPKA pracujú odborníci a majstri svojho remesla.

Aj preto bývajú  našimi zákazníkmi…

Hĺbkové čistenie tvrdých podláhAj preto bývajú  našimi zákazníkmi i časom preverené postupy aj technológie predmetom neustáleho zdokonaľovania. Firma A SERVIS LIPKA sa tak môže pochváliť, že je spoločnosťou modernou, technicky vyspelou a personálne vyváženou. Naši odborníci a zamestnanci dokážu zákazníkom adekvátne poradiť, zorientovať ich v probléme, a najmä účinne a cielene pomôcť.

Z radov zákazníkov – z času na čas – padne celkom legitímna otázka, prečo investovať peniaze do niečoho, čo sa dá podstate zvládnuť aj vlastnými silami? Navyše, firma A SERVIS LIPKA je známa tým, že sumy za jej služby sú o niečo vyššie, ako je bežný štandard.

Dobrým príkladom môže byť porovnanie bežného čistenia kobercov v domácnosti. Metóda extrakčného. tzv. mokrého čistenia, bola a je pre klienta lacnejšia, či – ako sa zvykne v takýchto prípadoch vravieť – ľudovejšia, oproti metóde ponúkanej A SERVIS LIPKA.Strojové čistenie podláh - Odborné tepovanie a dezinfekci

Odpovede na obe otázky sú však vo svojej podstate veľmi jednoduché, priame a otvorené. Takže, finančné rozdiely. V skutočnosti ostávajú zanedbateľné. Nespochybniteľnou pravdou ale je, že sa v tomto prípade vždy hralo a hrá o konečnú kvalitu a dokonalý výsledok.

Metóda používaná firmou A SERVIS LIPKA…

Ošetrovanie podláh polymerMetóda používaná firmou A SERVIS LIPKA čistí plochu do hĺbky, kvalitne, precízne, a zároveň povrch dezinfikuje. Extrakčné čistenie je naproti tomu zastaralé, málo účinné a často povrch poškodí. Zrejme z tejto strany netreba dodávať k téme viac. Nalepšie bude presvedčiť sa osobne.

A pokiaľ ide o otázku, prečo si nechať vyčistiť podlahu, či koberec profesionálmi, odpoveď sa ponúka sama. Dnes sa neustále hovorí o využívaní voľného času, no málokoho napadne, že venovať vzácne hodiny domácim prácam, predsa znamená obrať o voľný čas samého seba.

Prečo neosloviť pre takéto práce skutočných profíkov a ušetrený čas využiť zmysluplnejšie? Máme predsa aj svoje vlastné túžby, koníčky, rodinu, priateľov. Nezabúdajme, že doba okolo nás je neuveriteľne rýchla a čas nikdy neoddychuje. Rozvážny a rozumne uvažujúci človek by mal preto voľný čas venovať najmä sebe, rodine a priateľom.

Možno stojí za zamyslenie, či vážne ušetríme, ak nevydáme zopár mincí naviac alebo si radšej upraceme podomácky sami. Iste, ide bezpochyby o vec osobného názoru, takže si túto vec každý z nás rozhodne sám. Sme však presvedčení, že lacné a rádoby ľudové riešenia stoja v konečnom dôsledku oveľa viac.

V tejto súvislosti asi stojí za upozronenie…

V tejto súvislosti asi stojí za upozronenie, že technológie, ktoré spoločnosť A SERVIS LIPKA pri svojej práci využíva, nikdy nesklamali. Je potrebné jasne zdôrazniť, že nami používané technológie nespôsobili zákazníkom žiadne problémy, nebodaj dajakým spôsobom neponičili povrch podlahy alebo koberca. To si treba uložiť v pamäti

Priemyselné čistenie - Upratovanie bytov a spoločných priestorovNa konci našej práce preto vždy býva spokojnosť, a často neskrývaná radosť zákazníka. To je pre nás – pri akomkoľvek type zákazky – kľučové a celkom zásadné. Nemôže byť preto nijako zvlášť prekvapujúce, že meno našej upratovacej spoločnosti už po celé roky nosí dobre viditeľnú visačku tej najlepšej kvality.

Stáva sa to čoraz častejšie. Mnoho nových objednávok ku nám prichádza ako súčasť odporúčania od stálych a verných klientov. Ozývajú sa nám ich rodinní príslušníci, priatelia, známi alebo susedia. Skrátka jeden zákazník prezradí a poradí inému, že A SERVIS LIPKA je na trhu tou správnou a zaručenou adresou, kde bude dokonale zvládnutý a vyriešený jeho problém s čistotou a upratovaním.

Tieto prípady nás prirodzene nesmierne tešia, povzbudzujú, no tiež natrvalo zaväzujú. Je len málo vecí, ktoré akejkoľvej firme dodávajú nefalšované sebavedomie, odvahu a chuť do nových projektov, ako vedomie, že jej zákazníci si odvedenú prácu úprimne vážia. Napokon, len vďaka klientom, ich otvorenosti a dôvere, môžeme svoju prácu robiť čoraz lepšie.

Kľúčovým prvkom našich služieb od počiatku…

Kľúčovým prvkom našich služieb od počiatku bola a stále bude používaná technika v spojení s modernou technológiou čistiaceho procesu. Strojové čistenie na ktoré sa v tomto smere už dlhé roky plne spoliehame, dokáže v rôznych situáciách pomôcť veľmi účinne a efektívne.

Strojové čistenie podláh BratislavaS istým zadosťučinením preto môžeme tvrdiť, že v niektorých prípadoch sa pre našich klientov stávame akýmsi druhom záchrannej brzdy, či ešte lepšie – poslednou istotou – ktorá im dokáže ušetriť nemalé finančné čiastky potrebné na nákup nového koberca alebo nečakanú výmenu podlahovej krytiny.Čistenie priemyselných a domácich podláh

Služby firmy A SERVIS LIPKA majú dynamický a flexibilný charakter aj preto, že sa denne menia podmienky v ktorých pracujeme a zadania, ktoré realizujeme. Prirodzene, medzi takéto premenné patria napríklad aj typy povrchov alebo podláh, ktoré pre našich klientov čistíme.  

Jeden deň je našou úlohou odstrániť rokmi zašliapané nečistoty na podlahe starého bytu. Inokedy čistíme betónovú podlahu v remeselnej dielni, kde leží nespočetné množstvo odkazov po farbách, olejoch a kadejakých chemikáliách. A inokedy treba vyslobodiť dlažbu spod vrstvy stavebných materiálov, ktoré tu zostali po rekonštrukčných prácach.

Možno všetky tieto slová podporíme…

Umývanie podlahy - rýchle a hospodárne čistenieMožno všetky tieto slová podporíme aj nedávno realizovanou objednávkou, ktorá celkom dobre ilustruje firemnú filozofiu a každodenné snaženie spoločnosti A SERVIS LIPKA. Asi pred mesiacom nás oslovil mladý muž, ktorý je – podľa svojich slov – nadšenec veteránov, predovšetkým klasických motoriek.Strojové hĺbkové čistenie, impregnácia, voskovanie podláh Bratislava

V tomto prípade sa mu pod ruky dostal skutočný klenot na dvoch kolesách – motorka starého otca jeho manželky. Tá Jawa 500 OHC z päťdesiatych rokov vyzerala jednoducho úžasne. Nielen preto, že to tak skrátka bolo, aj aj kvôli všetkej trepezlivej a nadšene odvedenej práci, ktorú tomu jedinečnému stroju ten starý muž venoval.

Žiaľ, deduško však už na niektoré vážnejšie opravy celkom nestačil, takže pomoc nášho mladého klienta s nadšením privítal. Jeho nádherná jawa v dielni svietila ako tmavočervený diamant, takže opravy, ktoré na mladého muža čakali, nadobúdali takmer atmosféru malého technického sviatku.

Nečakaný problém celej opravy však prišiel z celkom nenápadnej strany – betónovej podlahy. Ukázalo sa, že práve v miestach, kde bude možné s motorkou pri oprave voľne manipulovať, leží pomerne rozsiahla, rokmi zájdená a nevábna olejová škvrna.

Už jej vzhľad navádzal nášho klienta k zvýšenej opatrnosti…

Hĺbkové čistenie znečistených podláhUž jej vzhľad navádzal nášho klienta k zvýšenej opatrnosti. Nielen pre samotnú bezpečnosť, ale i pre značné riziko, žeby sa niektoré časti a diely motorky, mohli v starom oleji poškodiť, prípadne znehodnotiť. Pochopiteľne, takúto situáciu nebolo možné pripustiť, a bolo teda potrebné dielňu starého otca olejovej škvrny zbaviť.

Klient sa síce pri čistení veľmi snažil a robil všetko preto, aby sa mu to podarilo, lenže škvrna bola výnimočne tvrdohlavá a mimoriadne odolná. Manželka sa nad ním napokon zľutovala a navrhla mu, aby jednoducho oslovil profíkov. Ti peniaze za to predsa stoja, dodala. Obaja potom zapátrali na webe a ešte v ten deň sa v našej firme ozval telefón.

Po pár dňoch sme teda zapli náš kotúčový stroj a začali s dôkladným a hĺbkovým čistením betónovej podlahy. Najprv prišla na rada vysokoúčinná, no veľmi ohľaduplná čistiaca chémia, ktorá postupne celú podlahu zbavila všetkých nečistôt.

Pravdupovediac, svoju milovanú dielňu si starý otec udržiaval v relatívnej čistote a poriadku, a tak bola naša práca – okrem likvidácie tej veľkej škvrny – aj akousi formou malého poďakovania za šancu venovať sa jeho jedinečnej Jawe.

A pokiaľ ide o čistiacu chémiu…

A pokiaľ ide o čistiacu chémiu, ktorú A SERVIS LIPKA používa? Radi by sme zdôraznili, že jej výberu venujeme naozaj veľa snahy i času. Dôvod býva celkom prostý. Chceme, aby naši zákazníci boli s jej účinkami maximálne spokojní, ale tiež preto, aby dostali to najlepšie, čo trh momentálne ponúka. A keď chémia dokončila svoju prácu na sto percent a prišiel na rad extra silný vysávač.

S jeho silou a výnimočnou energiou sme celú podlahu dokonale vyčistili a zbavili ju všetkých uvoľnených nečistôt, prebytočnej vlhkosti a v tomto prípade aj veľmi odolnej mastnoty. Napokon, práve mastnota býva pri olejových škvrnách tým najsilnejším súperom.

Naša snaha sa vo finále očividne vyplatila, keďže tmavá, trochu lepivá a sirupovitá škvrna motorového oleja postupne zmizla. Mladý muž nás od dverí dielne chvíľu sledoval a na tvári mu pohrával spokojný úsmev človeka, ktorý zvolil správne riešenie problému.

Na záver sme ešte celú podlahu precízne vyumývali čistou vodou, aby sa zbavila zvyškov nežiaducich chemických látok a ostala skutočne čistá a zdravotne nezávadná. Netreba sa báť, a spokojne si treba priznať, že vydrhnutá a žiarivá podlaha celú dielňu oživila. Nehovoriac tiež o tom, že ešte viac vynikla krása dvojkolesovej nádhery menom Jawa 500 OHC.

Ak teraz – na chvíľu…

Ak teraz – na chvíľu – odbočíme od poetiky krásnych strojov a ešte krajších motoriek, treba podčiarknuť aj iný fakt. Vyčistenie podlahy v dielni bolo vo finančnom vyjadrení len zlomkom sumy, ktorú by stálo položenie novej podlahy. Nehovoriac o časovej úspore, elminovaní zbytočného stresu a neporovnateľnej rýchlosti tohoto procesu.

Spoločnosť A SERVIS LIPKA bola a bude presvedčená, že odstrániť sa dá prakticky akákoľvek druh nečistoty alebo špiny. Aj preto sú našimi zamestnancami len spoľahlví. výkonnní, odborne zdatní a vyškolení profesionáli. Títo ľudia svojej práci nielen rozumejú, majú ju radi, ale na každom výsledku im skutočne záleží.

Nakoniec bolo po všetkom, podlaha finálne vyschla, takže sa dalo začať s opravou motorky. Mladý muž bol s výsledkom čistenia mimoriadne spokojný a jeho pocit iste prehĺbila aj milá situácia, keď do dielne pomalými krokmi vošiel starý otec.

Starý pán stál vedľa svojej vnučky…

Starý pán stál vedľa svojej vnučky, manželky nášho klienta, hľadel na svoju Jawu a sledoval tú krásne čistú podlahu. A potom tichým hlasom povedal, že v tejto chvíli má rovnaký pocit, akokeby sa vrátil o takmer päťdesiat rokov dozadu. Vtedy do svojej dielne-garáže po prvý raz priviezol nový, fabrikou voňajúci stroj.

A ešte krátko doložil, že tá betónová podlaha teraz vyzerá presne tak, ako v ten šťastný deň. Priznám sa, že takéto veľké vyznamenanie býva pre mňa tým najcennejším, čo mi práca vo firme A SERVIS LIPKA prináša. Podali sme si teda so starým mužom ruky a vydali sa smerom k novej zákazke a novému klientovi.