Generálne strojové čistenie a tepovanie kobercov

Divízia našej spoločnosti, firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. – kobercový servis, má dlhodobé skúsenosti v odbore čistenia kobercov Bratislava ako aj po celom území Slovenska. Zabezpečujeme generálne strojové čistenie a tepovanie kobercov Slovensko už od roku 2000. Profesionálny a cenovo prijateľný servis čistenia kobercov zaisťujeme pre mnohé firmy v mestách, pre inštitúcie na Slovensku, školy a školské zariadenia Slovensko, nemocnice a zdravotnícke zariadenia v mestách Slovenskej Republiky, máme klientov v súkromnej aj vo firemnej oblasti. Po obdržaní objednávky od Vás ihneď v zadanom termíne zabezpečíme jednorazové ako aj pravidelné servisné čistenie kobercov, takisto aj hĺbkové a generálne čistenie silno znečistených kobercov. Naša divízia kobercového servisu aplikuje systém použitia troch samostatných prvkov kvalitného strojového čistenia kobercov a ten je nasledovný:

1.)  znečistený koberec vykartáčujeme najskôr precízne kotúčovým strojom s vysokým kartáčom za použitia

2.)  šetrnej a vysoko účinnej chémie Bosch RTS 80, ktorú najskôr necháme pôsobiť a vsiaknuť hlboko do štruktúry podsady koberca. Potom kotúčovým strojom mechanicky vyčistíme celú plochu koberca. Toto koberec zbaví všetkých znečistení, roztočov a dalších neželaných nečistôt. Vyčesané a uvoľnené pevné nečistoty sa následne naviažu na použitú chémiu a sú vykartáčované na povrch

3.)  následne koberec vysušíme úplne dosucha a silným odsiatím ho zbavíme všetkých nečistôt – nečistoty vysáváme za pomoci vysokovýkonného dvojmotorového vysávača AS59 s výkonom 1600 W, ktorého veľkou výhodou je disponovanie dvojitej turbíny s nenapodobiteľným podtlakom 2×200 mb. Továrensky špeciálne profilovaná kobercová hubica dokonale povysáva všetku vlhkosť a uvolnené nečistoty. Takto profesionálne vyčistený koberec necháme ešte zopár hodín preschnúť.

Naša divízia firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. kobercové služby strojovo a hĺbkovo vyčistí koberec použitím metódy troch samostatných prvkov:

1.)  kotúčový stroj

2.)  silný sací turbo vysávač

3.)  použitie kvalitnej chémie

Naša spoločnosť, firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. svojim zákazníkom odporúča nasledovnú metódu čištenia: kotúčový stroj+turbo vysávač, ktorá je vôbec najkvalitnejšou čistiacou metódou čistenia kobercov a z praxe ju dokážeme prehlásiť za najúčinnejší spôsob, ako koberce dokonalo vyčistiť. Dovolíme si tvrdiť, že sme schopní vyčistit i také koberce, ktoré sa žiadnym iným firmám vyčistiť nepodarí.

Neváhajte a kontaktujte nás ohľadom Vašich kobercov na našej internetovej stránke v sekcii Vaša požiadavka priamo  TU. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky či dotazy.

[nggallery id=2]