Tryskanie priemyselných podláh - Brúsenie podláhKeď som s cestovkou pre rokmi začínal, malo to príchuť dobrodružstva a každodenného objavovania. Výrazne mi pomohol môj skvelý brat, ktorý žil v zahraničí už nejaký ten piatok. Takže základné „grify“ som dostal od neho, nášho večného rodinného tuláka. – Čistenie podláh Bratislava

Iste, model firmy je jedna vec, ale priestory pre podnikanie iná. Hneď na začiatku som preto využil priestory nášho paneláku, kde sa dalo počítať s prázdnym parterom. Navyše v tom čase sa mnoho vecí ešte bralo tak trochu pioniersky, takže nikto príliš neriešil, že sedím tak, ako sedím a iks vecí sa robí na kolene.

Ľudia chceli v tom čase skrátka vypadnúť za – konečne otvorené – hranice a všelijaké cestovky, vrátane tej mojej, im to umožňovali, a predovšetkým uľahčovali. Povedané s istou dávkou nostalgie a naozaj zjednodušene, boli to čarovné, pomerne zložité, ale vo svojej podstane, fantastické a neskutočne inšpirujúce časy.

Dnes…

Umývanie podlahy - rýchle a hospodárne čistenieDnes – tie uplynulé roky už ani nechcem rátať – stále žijem cestovaním a mojou fungujúcou firmou. Prirodzene, že sa medzičasom podstatne rozrástla, má niekoľko zamestnancov, iné priestory, iný obrat, iné starosti a celkom iných, oveľa náročnejších zákazníkov.  

Firma „sedí“ už v novom biznis centre, takže denne sa u nás premelie veľké množstvo klientov. Navyše moji zamestnanci sa v práci neprezúvajú, keďže reprezentovať firmu v papučiach nepovažujem za dôstojné a profesionálne. A tak je celkom pochopiteľné, že podlahy u nás dostávajú zabrať, občas viac ako je zdravé.

Zimné mesiace si – celkom logicky – vyberajú na ich vzhľade hádam tú najvyššiu daň. Stačí trochu toho „mestského snehového vydania,“ sem-tam dajký ten ľad plus zimné blato, a pochopiteľne nekonečné more soli. Aj napriek tomu, že majiteľ centra podlahy obecne udržiava, býva ich vzhľad často unavený. Napokon, čo môže moja firma, ktorá patrí medzi jednu z mnohých, očakávať od každodenného, viac-menej paušálneho čistenia?

Pred…

Hĺbkové čistenie znečistených podláhPred niekoľkými týždňami, keď som z firmy odchádzal ako posledný, ma vzhľad podláh takmer šokoval, takže už po ceste domov som v aute a zápche uvažoval, že im treba dopriať poriadne čistenie, aj keď ho zacvaknem sám. Klient predsa kupuje aj podľa iných kritérií ako len ceny, služieb alebo prívetivého úsmevu.

Keďže o oblasti čistenia podláh som nemal žiadne valné vedomosti, musel som sa spoľahnúť na web a jeho bezhraničné dávky informácií. Pustil som sa teda do pátrania po dobrej, či najlepšej profi firme, ktorá má v branži nielen skvelé meno, ale aj skúsenosti, špičkové odborné znalosti a dlhoročnú prax.

Preklikal som niekoľko diskusných fór, rôznych stránok a portálov, až mi na monitore pristála čistiaca a upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA,s.r.o. Pri jej mene svietili iba kladné ohlasy, mala poriadny kopec odporúčaní, poďakovaní a pozitívnych reakcií. A pretože som človek, ktorý sa riadi inštinktom a prvým dojmom, mala okamžite moje sympatie. Hneď na druhý deň som sa s nimi spojil, a už po prvých vetách mi bolo jasné, že ma inštinkt zase nesklamal.

Slečna…

Renovácia mramorových podláhSlečna v telefóne bola vskutku veľmi ústretová, príjemná a dokonale znalá celého systému práce vo spoločnosti A SERVIS LIPKA, takže ma ihneď presne zorientovala a poradila. Dohodli sme si – a to bez väčších problémov – večerný termín, keďže moja cestovka pracuje o niečo dlhšie ako býva klasická pracovná doba. 

Navyše som získal dostatočnú predstavu o cene aj presnom čase. Pravda, finančne nešlo o práve najľudovejšie ceny, ale skutočná kvalita pre mňa vždy znamenala, že „dostať to najlepšie, znamená obetovať na nákladoch o kúsok viac…“ No a v tomto prípade, nešlo o tak dramatickú sumu, ktorú by nevyvážili pozitívne reakcie a odporúčania ostatných klientov.

Ak to ďalej zjednoduším, ostávalo už len počkať na deň D a tešiť sa na profíkov z firmy  A SERVIS, ktorí našim unaveným podlahám vrátia ich pôvodný vzhľad, navyše ich poriadne ošetria a dodajú primeranú dávku „adrenalínu,“ aby úspešne zvládali ďalšie týždne a mesiace.

A čo…

Ošetrujeme betónové podlahy a vonkajšie povrchyA čo teda naše podlahy čakalo? Obecne vzaté, podlaha je skvelá vec. Jednoducho sa udržuje, býva odolná voči rôznym mechanickým a chemickým vplyvom, vykazuje vysokú mieru praktičnosti a majiteľovi ponúka aj ďalšie, nezanebateľné plusy. To sú výhody, ktoré podlahypasujú medzi vyhľadávané a oceňované prvky každého interiéru.

I preto mnohí z nás nedajú na riešenia v podobe podlahy dopustiť, pričom nehrá rolu, či ide o drevený masív, vinyl alebo dizajnové dlaždice. Podlaha je skrátka účelné, moderné a veľmi žiadané riešenie, ktoré preukazuje výborné služby v každom smere.

Aj preto myšlienka, že aj tá najlepšia podlaha potrebuje dávku primeranej starostlivosti, poniektorým z nás zodvihne obočie v nedôverčivej otázke. Dlhý a pestrý zástup majiteľov kvalitnej podlahy si totiž myslí, že na ošetrenie jej povrchu postačí iba hustá metla, voda a dajaký lepší saponát.

Ok…

Čistenie betónové podlahyOk, sem-tam to takto ide, no v konečnom dôsledku je to predsa len málo. Konečne, podlaha dennodenne znáša veľkú záťaž, rôzne vplyvy, zmeny teplôt, nečakané ataky chemických a mechanických prekvapení. Jednoducho, nebýva toho práve málo, čo ju postretne.

Prirodzene, že je treba počítať aj s vplyvom času. Podlaha starne, takže nenápadne, no o to neodvratnejšie stráca časť svojich pôvodných vlastností, akými sú farba, pružnosť, odolnosť alebo materiálová kvalita. Vďaka odbornému ošetrovaniu môžeme tento proces spomaliť a oddialiť jeho konečné prejavy.

A tak je si dobré zapamätať celkom krátku poučku: žiadnu podlahu nečistíme bez znalosti príšlušného postupu a chemických prípravkov. Vybrať si neoverené, cenovo lákavé čistidlá, býva totiž až príliš často začiatkom problémov, ktoré – žiaľ – neraz vedú k oveľa nepríjemnejším koncom, ako je len zle, či málo vyčistená podlaha.  – Čistenie podláh Bratislava

Všetky…

Čistenie a údržba vinylovej podlahyVšetky znečistené podlahy si vyžadujú odborné, technologicky preverené čistiace postupy. Väčšina z nich býva v prípade neodborného počínania, náchylná na poškodenia rôzneho druhu. Oplatí sa taktiež zdôrazniť, že nie každá čistiaca firma prináša očakávaný výsledok, a preto sa vypláca, ak si jej kvality klient vopred overí.  – Čistenie podláh Bratislava

Naozaj skúsená a špecializovaná čistiaca spoločnosť disponuje dlhoročnými, preukázateľnými skúsenostami, vysokou odbornosťou, ale aj prevernými spôsobmi ako využívať moderné čistiace technológie. Vďaka ktorým je možné napliť očakávania svojho zákazníka.

Medzi takéto profesionálne firmy patrí aj upratovacia a čistiaca firma A SERVIS LIPKA. Už vyše dvadsať rokov sa venuje profesionálnej údržbe, ošetrovaniu a čisteniu podláh na úrovni, ktorá jej medzi zákazníkmi zabezpečila oceňované meno. Čistenie podláh realizuje s pomocou výkonného a nadmieru spoľahlivého kotúčového stroja.

S pomocou…

Ako vyčistiť linoleumS pomocou tohoto zariadenia dokáže firma A SERVIS hĺbkovo a detailne vyčistiť akýkoľvek typ podlahy, takže jej nerobia problémy plávajúce podlahy, podlahy z masívu, kameninové alebo betónové plochy, ale ani povrchy z marmolea, či linolea. 

Čistenie sa začína poctivým, no zároveň šetrným vydrhnutím celej plochy. Prirodzene, že pomáha osvedčená a kvalitná chémia. Nasadenie kotúčového stroja predstavuje prvú etapu čistenia. Výkon tohoto stroja je kľúčovým prvkom, vďaka ktorému sa dá realizovať celkové, ale aj detailné čistenie.

Druhá fáza je „parketou“ pre extrémne silný, ale k povrchu podlahy ohľaduplný a šetrný vysávač. Sila, spoľahlivosť a mimoriadna funkčnosť ho stavajú do úlohy nenahraditeľného pomocníka. Stroj dokáže dôsledne odstrániť uvoľnené nečistoty, zažratú špinu a odolnú mastnotu, ktoré sa v podlahe usadili.

Vysáva…

Čistenie a umývanie vinylu a linoleaVysáva tiež vodu, ktorá sa na ploche ešte udržala. Keď sa skončí s vysávaním podlaha je hygienicky čistá a vydezinfikovaná. Aj tento fakt predstavuje rozdiel medzi inými čistiacimi metódami a postupom, ktorý ponúka firma A SERVIS LIPKA. Napriek všetkému býva plocha ešte raz umytá, aj keď len čistou vodou. Povrch sa takýmto spôsobom neutralizuje pred účinkami čistiaceho prostriedku. – Čistenie podláh Bratislava

Zákazníci spoločnosti A SERVIS vedia, že jej zamestnanci sú profesionáli s výnimočnou praxou v danom obore. Každý ovláda nielen postup čistenia a kľúčové technologické kroky, ale má tiež predstavu o chemických prípravkoch, ktoré sa dajú bezpečne používať.

Počas procesu profesionálnej údržby podláh spoločnosť Čistenie podláh Bratislava, zväčša volí čistiaciu chémiu zásaditého typu. Pri čistení sa však musí siahnuť aj po čistidle, ktoré má kyslý chemický charakter. Tieto látky sa hodia hlavne na likvidáciu zyškov cementu alebo vápna, či iných, podobných, materiáloch používaných pri stavebných prácach.

Na…

Čistenie podláh hál / čistenie konštrukciíNa trhu sa dnes pohybuje mnoho firiem, ktoré sa venujú  čisteniu podláh profesionálne. Niektoré ale očakávania nenaplnia. Podlahu síce ošetria, no tá ostáva drsná a matná, občas sa objavia aj stopy po mechnickom alebo chemickom poškodení. Spoločnosť A SERVIS LIPKA naproti tomu zaručuje, že počas používania jednokotúčového čistiaceho stroja a špeciálnej, šetrnej chémie k podobným situáciám nedochádza.

Neoddeliteľnou zložkou ošetrenej podlahy býva jej navoskovanie. Firma A SERVIS realizuje voskovanie v procese fluatácie. S pomocou stroja sa nanáša kvalitný typ priemyselného polyméru. Ktorý zabezpečuje, že podlaha sa nebude rýchlo špiniť a zachová si dokonale pôsobivý vzhľad na dlhý čas.

Podlahy sa ošetrujú predovšetkým pololesklým, prípadne matným, no veľmi kvalitným a odolným voskom nemeckej výroby značky PKD. Tento priemyselný vosk dokáže podlahe prepožičať optimálnu a dlhodobú pružnosť, ale aj žiadaný protišmykový efekt.

Vosk…

Renovácia mramorových podláhVosk sa správa ako vynikajúci protektor, takže podlaha sa tak ľahko nepoškodí. Protišmykový efekt navyše pomáha zvyšovať mieru bezpečnosti pri pohybe po podlahe, čo predstavuje ďalšie významné plus. Na druhe strane klient ocení, že navoskovaná podlaha sa komfortnejšie udržiava. Pričom na nej nevidno nežiadúce stopy ani odtlačky nôh.

Technologicky pripravenú, dokonale čistú a suchú podlahu firma A SERVIS LIPKA voskuje dvakrát až trikrát. Cieľom je vytvorenie odolnej, jednoliatej a spoľahlivej vrstvy priemysleného polyméru. Ktorá zabezpečí očakávanú pružnosť a protišmykovosť, pričom zároveň ochráni aj celkový vzhľad vyčistenej podlahy.

Je teda možné podčiarknuť, že metóda čistenia podlahy jednokotúčovým strojom a unikátnou chémiou. Ktorú klientom ponúka A SERVIS LIPKA reprezentuje nielen mimoriadnu a kvalitu, ale aj progresívny a komplexný systém ošetrenia každej podlahy. Jej povrch tak ostane dlho čistý, odolný a pružný, pripravený odolávať každodennému namáhaniu aj náročnému zaobchádzaniu.  

Zákazník…

 

Strojové čistenie podláh - Odborné tepovanie a dezinfekciZrejme teraz nemusím hrať príjemne prekvapeného, keďže finále príbehu o čistení podláh v mojej cestovke, prebehlo podľa očakvaní. Viete, dnes je to ešte stále taký malý zázrak, že sa drží dané slovo. No a čistiaca a upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA patrí k tým firmám, ktoré dané slovo dodržia, a to v každom ohľade.

Takže v určený deň a čas sa u mňa objavila dvojica zamestnancov, dobre naladených a usmiatych, aj keď už vonku bola tma a väčšina firiem a úradov končila. Páni však boli dokonale pripravení a sústredení, takže netrvalo dlho a začali s čistením.  – Čistenie podláh Bratislava

Všetko…

Ošetrovanie podláh polymerVšetko bežalo ako po masle. Podlahy poctivo a dôkladne vydrhli, vyčistili a zbavili stôp po stovkách krokov, rôznych nečistôt a zájdenej špiny. Vysávačom potom odstránili nielen zvyšky uvoľnených fľakov a škvŕn, ale „vyzbierali“ aj posledné kvapky vody, ktorá vyčistenej ploche ešte ostala.

Podlahy boli odrazu ako vymenené. S istým časovým a technologickým odstupom potom nasledovalo voskovanie, ktoré celý proce nielenže zavŕšilo, ale dokonale doladilo. Povrch vyzeral úplne dokonale – krásne pevný, lesklý a odolný proti poškriabaniu. Zároveň bol na celej podlahe každý pohyb bezpečný a istý.

Určite…

Hĺbkové čistenie znečistených podláhUrčite nebudem preháňať, ak poviem, že som bol viac ako spokojný, dokonca nadšený. Za moje poctivé peniaze som totiž dostal navýsosť špičkové služby. Ktoré realizovali skutoční profíci a skúsení odborníci, zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA.

Neľutujem ani jeden cent, tým skôr, že táto skvele realizovaná služba nanabúrala bežný denný rozvrh práce mojich ľudí, a pritom  neobmedzovala to najcennejšie – našich zákazníkov. Veľmi rád vám služby spoločnosti A SERVIS LIPKA odporúčam. Keďže ide o upratovaciu a čistiacu firmu profesionálov, kde sú klient a jeho želania vždy na prvom mieste.